Підготовка автомобіля до зими

Підготовка автомобіля до зими

Автомобіль необхідно підготувати до зими, ще в теплу пору. Бажано виконати повну діагностику автомобіля. Не всі автовласники мають кошти на повну діагностику. Щоб уникнути непередбачених витрат автомобілісти можуть скористатися наступними порадами.

Необхідно пам'ятати, що гальмівні колодки, колеса і шини, підвіска і інші частини машини в холодний сезон швидше зношуються.

Власникам автомобілів з інжектором, рекомендується, перед виїздом в мороз, залити повний бак бензином. Це пояснюється тим, що чим менше палива, тим більше повітря в баку. На морозі повітря перетворюється в пар, і лід, який осідає в паливі.

Якщо взимку основне пересування становить їзда по місту, автомобілю вистачить і зимових шин, але якщо ви їздите за межами міста, то необхідно поставити шиповану гуму. Кузов автомобіля взимку часто схильний до корозії. Одним з недорогих антикорозійних покритті є віск.

Віск слід нанести на всю поверхню автомобіля. Свічки бажано поставити нові. Використані свічки запалювання можна залишити до літа. Потрібно звертати увагу на генератор і його ремінь. Він повинен бути не замаслен і не повинен мати тріщин

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code